Uudised

LASTEAIA KOLLEKTIIVNE SUVEPUHKUS

11.07-22.08 oleme kollektiivpuhkusel. Lasteaed on avatud alates 23. augustist 2021.

Kohtumiseni!

LASTEAIA LÕPUPIDU

Lasteaia lõpupidu toimub 28. mail kell 16.00

Head lapsevanemad!

Praegune aeg on keeruline. Eriti lapsevanema jaoks, kellelt oodatakse palju igal rindel. Töökohustused, laste eest hoolitsemine, majapidamistööd, paarisuhe, võib-olla ka mure lähedase pärast – ülesandeid ja tegemisi on palju.

Lasteabi ja Tark Vanem kutsuvad lapsevanemaid üles sellel keerukal ajal iseennast ja oma vajadusi märkama. Oleme lapsevanemate jaoks olemas – kuulame, toetame, anname nõu ja mõtteid, kuidas oma heaolu eest hoolitseda.

Lasteabi pakub vanematele tuge mure või segaduse korral. Helistada saab numbril 116 111, kirjutada info@lasteabi.ee või vestelda www.lasteabi.ee kaudu.

Veebilehelt www.tarkvanem.ee leiavad vanemad infot laste kasvatamise kohta ja nippe, kuidas iseennast hoida ja toetada.

Koroonapiirangud

Vastavalt Vabariigi Valitsuse otsusele kus koroonapiiranguid suurendatakse eriolukorra aegsele tasemele alates 11.03 on ka lastaeaia töökorraldus muutumas. Alates neljapäevast (11.03.2021) on valitsus tungivalt soovitanud lastevanematel oma lapsed ka lasteaiast kuuks ajaks koju jätta.

Lasteaed on endiselt avatud 7.00 kuni 17.30

Lapsed võetakse vastu ja antakse üle ukselt või õhtuti õuest. Vanematel on igasugune majas liikumine keelatud.

Lastaeda on eelkõige oodatud lapsed, kelle vanemad on hõivatud tööga, erivajadusega lapsed või mõnel muul tungival vajadusel, kus lapsele on vajalik turvaline keskkond.

Lasteaia ujumised lõppevad selleks aastaks ära kuna basseinist lastakse vesi välja. Liikumine ja muusika toimub endiselt. Lisame lasteaia Facebook-i lehele ka erinevaid ülesandeid kodustele lastele, et rikastada kodust õppetegevust.

Kuna hetkel otseselt ei ole kehtestatud eriolukorda on mõningad otsustuskohad veel lahtised. Paide Linnavalitsus on tegemas Paide Volikogule ettepanekut kaaluda lastevanemate kohatasu vabastust neile, kelle lapsed kehtestatud eripiirangute ajal lasteaiatöös ei osale. Antud otsus tuleb aga kindlasti hiljem ja tagasiulatuvalt ning täna ma seda kindlalt väita ei saa.

Panustame üheskoos ja püüame viiruse levikut tõkestada.